شیوه های پرداخت

۱-پرداخت از درگاه پرداخت اینترنتی

***برای پردازش بهتر سفارشات شما توصیه می شود این روش را برای پرداخت به کار ببرید.***

همه کاربران سایت می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از درگاه اینترنتی بانک‌ ملت در سایت نی نی مون، هزینه سفارش خود را به شیوه‌ی آنلاین پرداخت و در بخش پرداخت در تکمیل سفارش ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی (مانند کارت ملی) همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

  چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران گرامی سایت نی نی مون می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود آگاه می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت

برای پرداخت اینترنتی لازم است از پیش رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی درج شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی درج شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۲-پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت نی نی مون آسان‌تر و سریع‌تر است و نی نی مون پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

مشخصات بانکی

***توجه: قبل از انجام کارت به کارت حتما از طریق پشتیبانی سایت هماهنگی های لازم را به عمل آورید.***

    • نام بانک: ملت
    • شماره حساب: 8557895677
    • شماره شبا: IR720120000000008557895677

پس از انجام کارت به کارت تصویر رسید بانکی به بخش تماس با ما ارسال شود.

۳-پرداخت در محل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، نی نی مون این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها، تبریز باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند.

چگونه؟

برای انتخاب این گزینه در صفحه‌ی ثبت سفارش  استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز را در لیست انتخاب کنید. سپس در بخش پرداخت گزینه‌ی پرداخت در محل را انتخاب کنید.

 

فیلم آموزش خرید از سایت نی نی مون